Wycieczka integracyjna uczniów klas pierwszych do Miechucina

W dniu 28 września 2011 roku uczniowie klas pierwszych Gdańskiego Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego pojechały na wycieczkę integracyjną do Miechucina.
Dzień przed wyjazdem zapytano nas, czy chcemy jechać. Nikt nie był do końca przekonany, co do odpowiedzi, jednak wszystko się zmieniło, gdy już tam byliśmy.
Każdą chwilę mieliśmy wypełnioną innymi zajęciami. Cokolwiek robiliśmy: czy wspinaliśmy się na 10 metrowe drzewa, czy skakaliśmy z nich (z zabezpieczeniem rzecz jasna) czy czołgaliśmy się w błocie robiliśmy to razem, a w dodatku z radością. Dowiedzieliśmy się, że dzięki współpracy, możemy zrobić rzeczy, które w pojedynkę, byłyby niemożliwe. Teraz wiemy, że możemy na sobie polegać.
Na koniec zapytani, czy chcemy wracać, wszyscy byliśmy jednego zdania – zostajemy.

Przywieźliśmy trochę zdjęć, zapraszamy do galerii.