Uprzejmie informujemy, iż od dnia 10.06.2017 ulega zmianie wysokość podstawowej stawki czesnego o wskaźnik inflacji – 1,1 %  będzie wynosić:

Gdańskie Gimnazjum „Lingwista”:

– czesne przed inflacją 750 zł, czesne po uwzględnieniu wskaźnika inflacji 758 zł

– czesne przed inflacją 740 zł, czesne po uwzględnieniu wskaźnika inflacji 748 zł

Opłaty dla osób przyjętych do szkoły w roku szkolnym 2016/2017

Czesne: 750 zł miesięcznie
Wpisowe: 750 zł

Zarząd „Oświata-Lingwista” NCE oferuje stypendia naukowe w wysokości 300 zł miesięcznie dla uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową z wyróżnieniem oraz dla finalistów i laureatów konkursów kuratoryjnych na szczeblu wojewódzkim.

„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. informuje, iż przy wpłacie dokonanej do dnia 15 lipca 2015 r. za rok nauki z góry obowiązuje zniżka 5% upustu czesnego.

PŁATNOŚCI:

73 2490 0005 0000 4530 7167 7694 (Alior Bank S.A.)

„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o.
ul. Malczewskiego 51

Płatność do 10 dnia każdego miesiąca.

Kontakt w sprawie płatności: wplaty@onet.pl