Egzamin gimnazjalny – rok szkolny 2016/2017

• godz. 11.00 z zakresu matematyki

21 kwietnia 2017 r. (piątek): język obcy nowożytny

• godz. 9.00 na poziomie podstawowym,
  • godz. 11.00 na poziomie rozszerzonym.

Najważniejsze informacje dotyczące egzaminu gimnazjalnego:

Źródło: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku

Materiały na rok szkolny 2014/2015

Komunikat Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 29 sierpnia 2014 r. – plik PDF

Załączniki:

Załącznik nr 1a
Tytuł: Załącznik nr 1a (0 click)
Filename: zalacznik_1a.pdf
Rozmiar: 257 KB
Załącznik nr 1b
Tytuł: Załącznik nr 1b (0 click)
Filename: zalacznik_1b.pdf