Dziennik elektroniczny

Aby przejść na stronę logowania do dziennika elektronicznego Librus Synergia używanego w naszej szkole należy kliknąć w poniższy obrazek.

Od roku szkolnego 2015/2016 dostęp do pełnej wersji dziennika elektronicznego (podgląd ocen, frekwencji, terminarza oraz możliwość kontaktu z nauczycielami) jest całkowicie bezpłatny.

Uczniowie klas drugich i trzecich oraz ich rodzice korzystają do logowania z dotychczasowego loginu i hasła. Uczniowie klas pierwszych oraz ich rodzice otrzymają loginy i hasła na początku roku szkolnego.

Administratorem dziennika elektronicznego w szkole jest p.Marta Schielmann (m.schielmann@oswiatalingwista.eu). Kontaktując się z administratorem prosimy o podanie danych ucznia (imię, nazwisko, klasa)