Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów gimnazjum 2016/2017

Terminy eliminacji szkolnych do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017:

• język polski – 21.10.2016, godz. 14.00
  • język angielski – 04.11.2016, godz. 14.00
  • język niemiecki – 08.11.2016, godz. 14.00
  • historia – 18.11.2016, godz. 14.00
  • biologia – 28.10.2016, godz. 14.00
  • geografia – 27.10.2016, godz. 14.00
  • matematyka – 16.11.2016, godz. 14.00
  • fizyka – 09.11.2016, godz. 14.00
  • chemia – 07.11.2016, godz. 14.00
  • informatyka – 17.11.2016, godz. 14.00

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie z danego przedmiotu jest dostarczenie karty zgłoszenia.

Karta zgłoszenia do konkursu
Tytuł: Karta zgłoszenia do konkursu (0 click)
Podpis:
Filename: karta_zgloszenia-2.doc
Rozmiar: 33 KB

Kartę należy wypełnić na komputerze, wydrukować i dać do podpisania rodzicowi. Tak przygotowaną kartę należy złożyć u nauczyciela przedmiotu, którego konkurs dotyczy.

Regulaminy szczegółowe konkursów dla uczniów gimnazjum dostępne są tutaj.

Prawa i przywileje laureatów stopnia wojewódzkiego (III stopień) konkursów     przedmiotowych dla uczniów gimnazjów:

• tytuł „Laureat Wojewódzkiego Konkursu …” np. Języka Polskiego,
  • celująca ocena roczna z przedmiotu objętego konkursem,
  • zwolnienie z  danego zakresu odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, a w przypadku języka obcego nowożytnego – z części trzeciej tego egzaminu. Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem z danego zakresu odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego najwyższego wyniku. Zwolnienia nie dotyczą laureatów konkursu informatycznego,
  • przyjęcie do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od ustalonych przez nią kryteriów.