LUTY:  „Walentynki” – przedstawienie teatralne, randka w ciemno, quiz.

MARZEC:  „Pierwszy Dzień Wiosny” ,uczniowie przejmują „władze” i prowadzą lekcje, nauczyciele siedzą w ławkach w mundurkach.

Kwiecień:  piknik ekologiczny na dziedzińcu naszej szkoły związany z realizacją projektu „Szkoła Promująca Zdrowie”.

Maj:  oryginały Gdańskiego Gimnazjum „ Lingwista” – występy , prezentacje naszych uczniów  o niecodziennych zainteresowaniach.

CZERWIEC: wszystkie dzieci nasze są – organizujemy Dzień Dziecka.

Skład Samorządu:

Alicja Bielecka IA