Szlachetna Paczka 2016

Nasza szkoła, jak co roku od lat, wzięła udział w akcji pod tytułem: Szlachetna Paczka. To projekt, w którym darczyńcy – w tym przypadku nasi uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły – pomagają potrzebującym.

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka
Organizatorem akcji była Pani Elżbieta Dobrowolska – dobra dusza naszej szkoły. Ona i inni nauczyciele inspirowali nas i zachęcali do stawania się bohaterami, dla których ważni są inni ludzie. Z radością przyjęliśmy wiadomość, że możemy pomóc. Każdy chciał mieć swój udział w tej szczytnej idei. Dlatego zebraliśmy rekordową liczbę potrzebnych produktów. Nie było klasy, która nie mogłaby się poszczycić dobrym sercem i empatią.

Zdjęcie użytkownika Gdańskie Gimnazjum „Lingwista”.
W projekt zaangażowali się wszyscy. Świątecznie zapakowane prezenty trafiły już do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy im wiele radości i że będziemy brali udział w tej akcji w przyszłych latach z tak samo wielkim, a może i większym sukcesem.

Biały Kruk, Martyna Słowikowska