Spektakl muzyczny pt. „Okruchy życia – anioły są wśród nas”

W dniu 10 stycznia 2011 (poniedziałek) o godz. 8:30 w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej przy ul. Ołowianka 1 w Gdańsku odbędzie się spektakl muzyczny pt. „Okruchy życia – anioły są wśród nas”.

Oto wybrane opinie o spektaklu:

„Spektakl w 21 urzekających utworach muzycznych opowiada o zwykłych ludziach, a szczerość dzieci sprawia, że można zmieniać świat na lepsze.”

„Spektakl pełen emocji i wiary w dzisiejszą młodzież.”

„Cieszę się, że ktoś pomyślał o pokazaniu ludziom dzisiejszych problemów… – anioły są wśród nas….. w każdym dziecku można dostrzec anioła…..”

Na spektakl udają się uczniowie klas pierwszych, klasy IIA, IIC, IIIA i IIIB.

Uczniowie spotykają się z wychowawcami o godz. 8:15 przed gmachem Filharmonii Bałtyckiej przy ul. Ołowianka 1. Klasy IA, IC, IIA, IIC spotykają się z wychowawcami o godz. 7:30 przed budynkiem LOTu. Uczniowie z innych klas mogą dołączyć do tej grupy i wspólnie przejść do Filharmonii.

Opiekunowie:

• Klasy IA, IC: p. Alicja Kuźma, p. Monika Białas, p. Elżbieta Wróblewska
  • Klasa IB: p. Małgorzata Stępniak
  • Klasy IIA, IIC: p. Bożena Klein, p. Marcin Radawiec, p. Łukasz Świniarski
  • Klasy IIIA, IIIB: p. Kinga Pokojska, p. Katarzyna Bielicka, p. Anna Zienkiewicz

Po spektaklu uczniowie wracają do szkoły gdzie kontynuowane będą zajęcia od czwartej godziny lekcyjnej zgodnie z planem lekcji.