NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH, czyli o laureatach i finalistach wojewódzkich konkursów przedmiotowych

PodglądZa nami już ogłoszenie wyników wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Niektórzy z nas wyszli zwycięsko z tych zmagań i podołali nie lada wyzwaniu. A nie było łatwo. Etapy: szkolny, rejonowy i wreszcie wojewódzki wymagały gruntownego przygotowania, obszernej wiedzy i nerwów ze stali. W tym roku szkolnym możemy się poszczycić bardzo dobrymi wynikami naszych uczniów. Gratulujemy im wielkich sukcesów. I…dziękujemy naszym wspaniałym nauczycielom, którzy przygotowując gimnazjalistów do poszczególnych etapów konkursu, przyczynili się do ich sukcesów.

Podgląd

A wśród naszych najlepszych z najlepszych znaleźli się:

• Aleksandra Gałka – laureatka konkursu wojewódzkiego z fizyki i matematyki
  • Daria Lisewska – laureatka konkursu wojewódzkiego z języka polskiego
  • Zuzanna Romanowska – laureatka konkursu wojewódzkiego z biologii
  • Arkadiusz Czarkowski – finalista konkursu wojewódzkiego z informatyki
  • Lukas Chmarzyński – finalista konkursu wojewódzkiego z języka niemieckiego
  • Julia Janiak – finalistka konkursu wojewódzkiego z geografii i historii
  • Konrad Sotowicz – finalista konkursu wojewódzkiego z geografii i historii
  • Tomasz Ufniarski – finalista konkursu wojewódzkiego z biologii
  • Marta Wiśniewska – finalistka konkursu wojewódzkiego z geografii

GRATULUJEMY i życzymy kolejnych SUKCESÓW… a pozostałych zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Wierzymy w Was!!!

Redakcja Białego Kruka