Przyznanie stypendiów Prezydenta Miasta Gdańska

W czwartek, 25 września, odbyła się uroczysta gala wręczenia jednorazowych stypendiów Prezydenta Miasta Gdańsk dla wybitnych uczniów, oraz najlepszych maturzystów. Ceremonia miała miejsce w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Chałubińskiego 13 w Gdańsku.

Uroczystość zaczęła się od tradycyjnego wysłuchania hymnu Rzeczpospolitej. Zgromadzonych powitał dyrektor ZSO, Pan Marcin Hintz. Następnie głos zabrał Prezydent Miasta Gdańsk, Pan Paweł Adamowicz. Podkreślał on znaczenie edukacji we współczesnej cywilizacji oraz pogratulował wszystkim stypendystom.

Po wystąpieniu Pana Prezydenta, wysłuchano piosenki w wykonaniu uczniów ZSO, a następnie rozpoczęła się właściwa część uroczystości – wręczenie stypendiów.

Ceremonia zakończyła się wspólnymi zdjęciami z Panem Prezydentem, po czym wszyscy pozostali udali się do domów. My natomiast gratulujemy naszym stypendystom i życzymy powodzenia w przyszłym roku!