Zajęcia integracyjne klas pierwszych

 

W piątek, 02 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych Gdańskiego Gimnazjum „Lingwista” wyruszyli ze swoimi wychowawcami i opiekunami na zajęcia integracyjne.

Celem naszej podróży był Hipodrom w Sopocie, gdzie wspaniale spędziliśmy czas. Wychowawcy zadbali o to, by już na początku edukacji w nowej szkole budować pozytywne relacje w grupie, dać uczniom poczucie bezpieczeństwa i kształtować klasę jako grupę mającą świadomość wspólnoty. Chcieliśmy, aby nasi podopieczni w przyjaznych warunkach doskonalili umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, wdrażali się do dalszej współpracy. Dzięki zabawom integracyjnym łatwiej było wszystkim znieść trud i stres pierwszego dnia w szkole. Od poniedziałku ruszamy do prawdziwej pracy. Mamy nadzieję i życzymy Wam tego z całego serca, by był to dla wszystkich wspaniały rok.

Wychowawcy i opiekunowie dziękują za wspaniale i kreatywnie spędzony wspólnie czas.

                                                                                  Agnieszka Krzywicka