Wyjścia w dniu 28 maja 2010 r.

Uczniowie klasy IIIA udają się 28 maja 2010 r. na zajęcia warsztatowe pt. „Gen smakosza” odbywające się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Kładki 24. Uczniowie klasy IIIA wychodzą ze szkoły o godz. 10:00 pod opieką p. Sylwii Łuczak i p. Bożeny Klein; rozpoczęcie zajęć o godz. 11:00 w sali nr 91 (III piętro), godz. 12:00 sala nr 18 (parter).

ZMIANA! Uczniowie klasy IIIC zostają w szkole i uczęszczają normalnie na zajęcia zgodne z obowiązującym planem lekcji.

Uczniowie profilu biologiczno-chemicznego w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki udają się na zajęcia w Collegium Biomedicum w Gdańsku ul. Dębinki 1. Wyjście ze szkoły o godz. 8:00 pod opieką p. Anny Zienkiewicz; rozpoczęcie zajęć o godz. 9:00.