Uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Wojewódzkim “Historia Hymnu Narodowego”

3 marca 2014 roku w Gdańskim Gimnazjum „Lingwista” odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie wojewódzkim „Historia Hymnu Narodowego”. Naszymi gośćmi byli laureaci konkursu i ich opiekunowie. Swoją obecnością zaszczycili nas również Państwo Wawrzykowie – Pan Henryk Wawrzyk – Kierownik Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie i Pani Aniela Aniela Wawrzyk – kustosz Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, którzy objęli konkurs patronatem Muzeum.

Uczniowie profilu muzycznego przygotowali dla gości koncert pieśni patriotycznej. Laureaci odebrali dyplomy i nagrody. Na końcu uroczystości zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkim laureatom dziękujemy za przybycie, nauczycielom za ciężką pracę, którą włożyli w  przygotowanie uczniów do konkursu i gratulujemy wielkiego sukcesu. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w kolejnych latach.