Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

rozp2015_11

Wakacje za nami, przed nami rok szkolny, który dziś rozpoczęliśmy uroczystym apelem. Przede wszystkim powitaliśmy nowych uczniów – klasy pierwsze. Ich miny wyrażały dziś całą masę skrajnych emocji: zaciekawienie, niepewność, onieśmielenie, radość. Jesteśmy przekonani, że uczniowie klas starszych razem z Gronem Pedagogicznym dołożą wszelkich starań, by pierwszoklasiści szybko poczuli się w naszej szkole jak u siebie. Na apelu uczniowie zostali przywitani pokrzepiającymi słowami Pani dyrektor, Małgorzaty Stępniak. Uroczystość wzbogacił ciekawy program artystyczny przygotowany przez uczniów klas strasznych: Łukasz Janicki z klasy II A i Olgierd Granatowicz z klasy II B zaprezentowali utwory muzyczne, a Zuzia Baranowska z klasy III B przygotowała prezentację o naszej szkole skierowaną specjalnie do uczniów klas pierwszych. Atmosfera była bardzo miła i serdeczna, jak zawsze w naszej szkole. Życzymy wszystkim w nowym roku szkolnym wspaniałych ocen, dużo uśmiechu mimo natłoku obowiązków, radości z przyjaźni nowych i tych trochę starszych, siły i determinacji, by pokonywać przeciwności losu.