Tienes que vivirlo („Musisz to przeżyć”)

Málaga – Costa del Sol (Wybrzeże Słońca)

Program wycieczki szkolnej do Malagi i na Costa del Sol.

• Kurs języka hiszpańskiego
    5 godzin po 45 minut, które mają pomóc uczniom porozumieć się w tym języku w sytuacjach codziennych (zakupy, podróż, restauracja, itp.), a uczniom znającym język przedstawić historię i kulturę Malagi, Andaluzji i Hiszpanii.
  • Zakwaterowanie
    Rezydencja na terenie szkoły językowej; śniadanie, kolacja, możliwość przygotowania dodatkowych posiłków w kuchni na terenie rezydencji.
  • Program
    • zwiedzanie z przewodnikiem znaczących miejsc w centrum Malagi (z wejściówkami): Alcazaba, Castillo de Gibraltaro, Plaza de Toros, Catedral, Iglesia de San Juan
    • wycieczka jednodniowa (autobus): Frigiliana, Nerja (plaża)
    • zwiedzanie Ogrodu Botaniczno-Historycznego La Concepción
    • wejście na los Pinares de San Antón, skąd roztacza się wspaniała panorama na Malagę i zatokę
    • fiesta na powitanie, 2 lekcje (po 30 minut) nauki salsy lub flamenco
    • wizyta w grotach w Nerja (Cuevas de Nerja)
  • Pierwszy dzień: prezentacja miasta i szkoły, spacer orientacyjny po dzielnicy
  • Ostatni dzień: zaproszenie do szkolnych ogrodów na „paella”, wręczenie certyfikatów

Termin wyjazdu: 10-17 maja 2011 r. (wtorek-wtorek)

W powyższym terminie ilość miejsc ograniczona – 13 miejsc!

Opiekunowie:

• kierownik wycieczki – Katarzyna Bielicka
  • opiekun/lektor – Elżbieta Nitsche

Bliższe informacje można uzyskać u kierownika wycieczki – p. Katarzyny Bielickiej.