Mundurki szkolne

Dnia 18 maja 2009 r. o godzinie 11:00 w budynku Gdańskiego Gimnazjum „Lingwista” odbędzie się pomiar mundurków (kamizelek i swetrów) dla uczniów obecnych klas pierwszych i drugich.

Dnia 3 czerwca 2009 r. o godzinie 16:00 w budynku Gdańskiego Gimnazjum „Lingwista” (sala nr 3) odbędzie się pomiar mundurków (kamizelek i swetrów) dla nowo przyjętych uczniów.

Obowiązkowy strój mundurowy:

W dzień galowy(święta, każdy poniedziałek oraz dni ustalone przez szkołę)

1. Granatowe spodnie lub spódnica
  2. Koszula z długim rękawem lub koszulka polo w odcieniu jasnoniebieskim
  3. Krawat
  4. Sweter lub kamizelka

W pozostałe dni obowiązującym strojem szkolnym jest koszula z długim rękawem (odcień jasnoniebieski) lub koszulka polo (odcień jasnoniebieski lub biały) oraz ciemne spodnie lub spódnica. Koszule i koszulki polo kupują Państwo we własnym zakresie. Spodnie lub spódnice można zakupić w pracowni krawieckiej przy ulicy Krzywoustego 40 w Gdańsku-Oliwie. Pracownia jest czynna w godzinach od 10:00-18:00, tel. (058) 558-38-00. Krawat można zamówić przy pomiarze swetra lub kamizelki lub przekazać informację do wychowawcy klasy do 3 czerwca 2009 r.