Finał Ligi Matematycznej

Po rozwiązywaniu zadań w kolejnych miesiącach do Finału Ligi Matematycznej zakwalifikowało się dwoje uczestników z Naszej Szkoły: Jakub Żuralski z klasy III i Aleksandra Gałka z Klasy I. Finał odbył się 10 kwietnia o godzinie 11:00 w Akademii Pomorskiej w Słupsku. W tegorocznej Lidze uczestniczyli uczniowie z kilku województw – pomorskiego i sąsiednich.
Jakub w kwalifikacjach, półfinale i finale uzyskał maksymalne ilości punktów, tym samym wygrywając cały konkurs, natomiast Ola po bezbłędnych kwalifikacjach w półfinale wypadła słabiej, lecz w finale również uzyskała komplet punktów ostatecznie plasując się na VII miejscu. Aleksandra była jedyną pierwszoklasistką w gronie finalistów.
Wszystkich naszych uczestników przygotowywał Pan Krzysztof Hejnicki. Liczymy na dalsze sukcesy naszych podopiecznych w tym i innych konkursach.