Festiwal Przedsiębiorczości

festiwal.png

7 grudnia uczniowie klas IIIA i IIIB wzięli udział w Festiwalu Przedsiębiorczości organizowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdyni.

Trzecioklasiści wysłuchali dwóch bardzo ciekawych wykładów. Pierwszy z nich, prowadzony przez dr Maję Głuchowską-Wójcicką, dotyczył podstawowej wiedzy z zakresu prawa. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda kształcenie na kierunku prawo a także, jakie przysługują im prawa (m.in. w kontekście codziennych zakupów oraz wykorzystywania wizerunku w mediach społecznościowym). Tematem wystąpienia p. Daniela Demko była mowa ciała. Podczas tej prezentacji uczniowie analizowali mowę ciała sławnych ludzi (m.in. Billa Clintona).

Po zajęciach w Wyższej Szkole Bankowej, uczniowie udali się na nietypową lekcję WF, gdyż… na kręgle 🙂