Czas na majówkę – piknik na dziedzińcu szkoły

Samorząd szkolny przy współpracy z panią od techniki organizuje dnia 17 maja 2010 r. na terenie szkoły konkurs dla uczniów klas pierwszych i drugich na najlepiej przygotowany piknik szkolny 2010. Każda z klas I i II wykaże się w wielu konkurencjach:

1. Konkurs na wykonanie sałatek 5-składnikowych
2. Konkurencja – wykonanie szaszłyków warzywnych na grillu
3. Konkurs na najbardziej fantazyjny talerz z kanapkami
4. Konkurs na wykonanie najciekawszej dekoracji stołów dla gości i uczniów
5. Ostatnia konkurencja dotyczy całości, czyli organizacji klasy

Klasa dzieli się na cztery grupy, każda grupa wybiera jedną konkurencję i przygotowuję się do niej, ocenie będzie podlegać każda konkurencja i organizacja całej klasy. Każda osoba dostanie ocenę z przedmiotu technika, a zwycięska grupa w każdej z konkurencji najsmaczniejszą notę (tzn : najwyższą) czyli dojrzałą szóstkę.

Nauczyciele, nie przynoście domowych kanapek, nasi uczniowie przygotują nam ucztę na miarę cesarstwa rzymskiego, a wy drodzy uczniowie starajcie się, bo waszą pracę będą oceniać najbardziej wygłodniali nauczyciele:
– mistrz matematyki, posiadający wyczulony zmysł smaku Marcin Radawiec
– jedząca w biegu Monika Białas
– znawca tematu Monika Iwańciów
– oraz chętni nauczyciele, którzy potrzebują dużo energii do końca roku szkolnego, a którą wy im dostarczycie w waszych kulinarnych zmaganiach.