Bal Gimnazjalny 2016

Dnia 25.05.2016r, dokładnie o godzinie 18.00 wszystkie trzecie klasy z naszej szkoły zebrały się na ostatniej wspólnej imprezie, czyli balu gimnazjalnym, który odbył się przy Trakcie św. Wojciecha w urokliwym Dworku Gościnnym.

Naszą uroczystość rozpoczęliśmy narodowym tańcem – polonezem. Wszyscy uczniowie pokazali się z najlepszej strony, czarując zarówno wyglądem jak i postawą. Chłopcy w eleganckich smokingach, natomiast dziewczęta w przepięknych sukniach balowych.

Po pożegnaniu rodziców, którzy wcielili się w rolę naszej widowni, zasiedliśmy do wspólnej biesiady. Obsługa dworku dołożyła wszelkich starań, by bal był dla nas niezapomnianym przeżyciem. Zaserwowane potrawy były wyśmienite, a pracownicy służyli pomocą.

Następnie przyszedł czas, aby wkroczyć na parkiet. Niewielu było tak odważnych, aby rozpocząć swawole i hulanki. Potem już wszyscy dali ponieść się muzyce, również kadra pedagogiczna! Każdy z osobna kreował swoje oryginalne ruchy, a nogi same rwały się do tańca, aż do ostatnich minut balu.

Ta impreza w pewnym stopniu zbliżyła nas do siebie, mimo tego, że już niedługo nasze drogi się rozejdą. Mieliśmy świetną okazję do długich rozmów, wspólnych żartów…

Około północy zaczęliśmy rozjeżdżać się do swoich domów. Wszyscy razem, jak i każdy z osobna na zawsze będziemy pamiętać same pozytywne emocje i odczucia wiążące się z tym wydarzeniem.