Zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych

Znalezione obrazy dla zapytania integracja

Dnia 2 września uczniowie klas pierwszych udadzą się z wychowawcami na zajęcia integracyjne, które odbędą się na sopockim Hipodromie. Będzie to świetna okazja do poznania nowych koleżanek i kolegów oraz wychowawcy 🙂

Spotkanie uczniów z wychowawcami odbędzie się o godz. 8.30 w budynku szkoły według następującego porządku:

Kl. 1a – sala 202

Kl. 1b – sala 1

Kl. 1c – sala 201

Kl. 1d – sala 2

Podczas tego spotkania uczniowie odbiorą swoje komplety podręczników, stąd bardzo prosimy o zabranie plecaka / torby, aby po powrocie z zajęć integracyjnych zabrać książki wygodnie do domu.

Po rozdzieleniu podręczników uczniowie pod opieką nauczycieli udadzą się pociągiem SKM na Hipodrom w Sopocie. Prosimy o zabranie:

– zgody na udział w wyjściu (uczniowie otrzymają druk zgody na wyjście podczas rozpoczęcia roku szkolnego)

– dwóch biletów ulgowych na tramwaj,

– dwóch biletów ze zniżką uczniowską na pociąg SKM w relacji Gdańsk Główny – Gdańsk Żabianka (najlepiej zakupić wcześniej w kasie biletowej lub w automacie ZTM Gdańsk – do skasowania)

– legitymacji szkolnej (wydanej w szkole podstawowej)

– dobrego humoru i uśmiechu  🙂

Tego dnia nie obowiązuje mundurek szkolny. Powrót do szkoły planowany jest ok. godz. 14.00. Po powrocie uczniowie zabierają swoje komplety podręczników i udają się do domów.

Wychowawcy klas pierwszych