Szlachetna Paczka – podsumowanie!

Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POM-1470-523870), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki
Rodzina nie spodziewała się nas mimo, że zostali o tym poinformowani. Kiedy dojechaliśmy nieśmiało wyszli i nie wierzyli, że jest tego tak dużo. Pani Bernadeta ucieszyła się z ilości paczek, a przede wszystkim z żywności i to takiej na jaką ich nie stać. “Filiżanki są śliczne i takie chciałyśmy”. Pan Henryk: “nigdy od nikogo nic nie dostałem i nie mogę uwierzyć w to, co widzę”. Pani Ela się popłakała i nie wiedziała od czego ma zacząć. Pan Marek był zachwycony z zegarka. Cała rodzina bardzo to
przeżyła i nie mogła uwierzyć w dobroć innych ludzi, a zwłaszcza, że paczkę przygotowali uczniowie. “Jedzenia starczy na pewno do końca karnawału, bo tego tak dużo.”
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Serdecznie dziękuję za wszystko, za okazaną pomoc rodzinie. Jestem pod wrażeniem Państwa ofiarności i chęci pomocy rodzinie. W imieniu swoim i całego rejonu Pszczółki i okolice składam wszystkim uczniom i Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia: zdrowia, szczęścia i radości z pomagania innym. Dziękuję za współpracę i powodzenia.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Nie wiedzieliśmy, że możemy być dla kogoś ważni i ktoś zechce nas obdarować. Dziękujemy z całego serca pani Elżbiecie i jej uczniom. Niech wszystko co najlepsze się Państwu nadarzy i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, przede wszystkim zdrowia i radości z każdego dnia.