Konkurs matematyczny “Pingwin”

Znalezione obrazy dla zapytania pingwin konkurs

Serdecznie zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie matematycznym “Pingwin” dla uczniów klas I – III gimnazjum.

Konkurs z matematyki przeprowadzany jest w formie testu jednokrotnego wyboru. Test to 30 pytań z czterema wariantami odpowiedzi. Wybraną przez siebie odpowiedź uczeń zakreśla zamalowując czarnym lub niebieskim długopisem odpowiednie pole. Za odpowiedź prawidłową uczeń otrzymuje +1 punkt, odpowiedź nieprawidłowa to -1 punkt, a przy braku odpowiedzi punktów 0. Dla najlepszych uczniów EDI (organizator konkursu) przygotował atrakcyjne nagrody.

Zapisy przyjmuję do dnia 25 października osobiście lub poprzez wiadomość w dzienniku elektronicznym “Librus”. Również do 25 października proszę o przyniesienie opłaty wpisowej (9 zł – koszt udziału w konkursie).

Szczegóły dotyczące konkursu z matematyki znajdują się TUTAJ.

Tomasz Ogrodnik