Część korespondencyjna X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w części korespondencyjnej X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.

W tym celu należy rozwiązać zadania, których treść znajduje się poniżej.

Zadania w części korespondencyjnej X OMG
Tytuł: Zadania w części korespondencyjnej X OMG (0 click)
Podpis:
Filename: 1etap14.pdf
Rozmiar: 1 MB

Rozwiązania należy dostarczyć do p. Tomasza Ogrodnika do 12 grudnia 2014 r. (Sposób redagowania rozwiązań opisany jest poniżej, po kliknięciu “czytaj więcej”)

Uwaga! Nie jest konieczne rozwiązanie wszystkich zadań – uczeń, który odda rozwiązanie co najmniej jednego zadania części korespondencyjnej staje się uczestnikiem OMG i zależnie od wyniku w części testowej oraz oceny prac wszystkich uczestników może zostać dopuszczony do zawodów drugiego stopnia!

Zasady dotyczące zapisywania rozwiązań:

• każde zadanie redagujemy na oddzielnym arkuszu A4 zapisanym jednostronnie,
  • w prawym górnym rogu wpisujemy numer zadania,
  • jeśli uczeń nie brał udziału w części testowej (28 listopada) musi napisać to na każdym arkuszu pod numerem zadania,
  • w lewym górnym rogu każdego arkuszu wpisujemy dane ucznia i szkoły: imię i nazwisko uczestnika, klasa, nazwa i adres szkoły (ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, powiat, województwo).