Spotkanie z terapeutą z Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień

9 marca 2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców i rady pedagogicznej z Panem Radosławem Nowakiem – terapeutą z Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Wyświetlanie IMG-20170309-WA0001.jpg

Podczas szkolenia przedstawiono w niezwykle ciekawy i interesujący sposób wyniki najnowszych badań nad mózgiem człowieka, przemiany jakie zachodzą w nim w okresie dojrzewania oraz  ich wpływu na procesy edukacyjne, emocje i zachowania dziecka. Wszyscy byliśmy zachwyceni profesjonalizmem, ale i umiejętnościami zainteresowania odbiorców tematem, jakimi wykazał się pan Nowak. Rodzice wyrazili nadzieję na kolejne spotkania, gdyż poruszane przez terapeutę zagadnienia były bliskie ich sercu i dotyczyły bezpośrednio ich dzieci i sytuacji, z którymi zmierzają się na co dzień.