Nasi Stypendyści!

Uczniowie Gdańskiego Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2015/2016

Imię Nazwisko Kategoria
Anna Walaszek IV
Michał Wolski IV

Serdecznie gratulujemy

Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Adamowicz zaprasza Stypendystów ( kat. I,II,III) na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się w dniu 13 października 2016roku o godzinie 17.00 w Zespole Szkół  Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Chałubińskiego 13 w Gdańsku.

Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Adamowicz zaprasza Stypendystów ( kategoria IV – osiągnięcia sportowe) na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się w dniu 20 października 2016 roku o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława 22 w Gdańsku.